NAUKA TENISA WARSZAWA

Nauka Tenisa Warszawa Żoliborz Dzieci Dorośli Zawodnicy

NAUKA TENISA ZIEMNEGO WARSZAWA ŻOLIBORZ

AKADEMIA TENISA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH

AKADEMIA TENISA ZIEMNEGO QTW

OGŁASZA NABÓR NA CAŁOROCZNE LEKCJE TENISA  DLA 

DZIECI, MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH

w sezonie 2023/2024

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ PONIŻEJ

Akademia Queen’s Tenis Warszawa prowadzi całoroczną sekcję tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży, dorosłych.
Nasz program szkoleniowy obejmuje nauczanie na każdym poziomie zaawansowania w każdej grupie wiekowej.
Nasza Akademia wyróżnia się przede wszystkim najwyższej klasy metodą kształcenia oraz wysoką jakością prowadzania zajęć.
Zajęcia oraz treningi w QTW prowadzi wykwalifikowana kadra posiadająca uprawnienia trenerskie oraz instruktorskie, a także wieloletnie doświadczenie zawodnicze. Wybierz najlepszą naukę tenisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Warszawie.
Queen’s Tenis Warszawa to oficjalny klub tenisowy Polskiego Związku Tenisowego oraz ośrodek szkoleniowy Tenis10 na warszawskim Żoliborzu.

AKADEMIA TENISA ZIEMNEGO WARSZAWA -1

NAUKA TENISA ZIEMNEGO DLA DZIECI DO 10 LAT W WARSZAWIE

NAUKA TENISA ZIEMNEGO WARSZAWA DZIECI ŻOLIBORZ TENIS10
NAUKA TENISA ZIEMNEGO WARSZAWA DZIECI ŻOLIBORZ TENIS10

Nasza Akademia prowadzi całoroczną naukę tenisa dla dzieci w Warszawie. Ponadto ze współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym realizuje program „Tenis10”.

Program Polskiego Związku Tenisowego – „Tenis10” został  opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu „Play & Stay” oraz rekomendowanego systemu nauczania dzieci „Tennis10’s”.

Celem programu jest przede wszystkim ujednolicenie systemu szkolenia i rywalizacji dzieci do lat 10, a także, poprzez zmianę procesu nauczania, zachęcenie do rozpoczęcia tenisowej przygody jak największej liczby dzieci.

„Tenis 10” to nic innego, jak znane większości Państwu mniejsze korty i wolniejsze piłki, ale podane w uporządkowanej metodycznie formie oraz przyjemnej oprawie. Program ten ułatwia szybsze i przyjemne opanowanie podstawowych umiejętności techniczno – taktycznych poprzez dostosowanie zasad gry do psychofizycznych możliwości dzieci.

Podstawową zasadą „Tenis10” jest nauka gry w tenisa poprzez zabawę. Program ten ma na celu zachęcić dzieci do nauki tenisa, czerpania przyjemności z gry oraz do dodatkowej dawki uśmiechu. Przygotowaliśmy dla Państwa nasz autorski program, który zakłada połączenie nauki gry w tenisa z zabawami na korcie oraz ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Właśnie takie zajęcia pozwolą dziecku maksymalnie się rozwijać oraz zmaksymalizować jego potencjał. Dzieci będą poznawały tenis w kolorowej oprawie, która sprawi, że pokochają ten sport. Ćwiczenia ogólnorozwojowe z kolei znacząco poprawią sprawność fizyczną oraz koordynację ruchową, co pomoże uzyskać szybsze postępy w grze.

Poniżej przygotowaliśmy dla państwa opis poszczególnych programów oraz metodyki tenis10. W celu zapisu na zajęcia, proszę wybrać poziom (kolor).

 

Poziom niebieski –  początek treningów 4-6 lat. Piłki z gąbki, kort pomniejszony. Rozwój wszechstronnej sprawności fizycznej poprzez gry i zabawy. Nauka podstawowych umiejętności taktycznych (utrzymanie piłki w korcie)  i technicznych tzw. czucie piłki i jej trafianie przed sobą.

Poziom czerwony do 7-8 lat. Piłki 75% wolniejsze od piłki żółtej, kort pomniejszony. Dalszy rozwój umiejętności taktycznych („gonienie” przeciwnika) oraz technicznych (prawidłowe chwyty i początki przyszłych pełnych uderzeń). 

Poziom pomarańczowy – do 9 lat. Piłki 50% wolniejsze od piłki żółtej, kort pełnowymiarowy. Młodzi tenisiści stosują różnorodne sposoby rozegrania akcji we wszystkich sytuacjach meczowych, a ich gra przypomina dorosły tenis. 

Poziom zielony – do 10 lat. Piłki 25% wolniejsze od piłki żółtej, kort pełnowymiarowy. Utrwalenie prawidłowej techniki, praca nad bardziej zaawansowanymi uderzeniami oraz wszechstronnym stylem gry. Zawodnicy potrafią stosować podstawowe rozwiązania taktyczne podczas meczu.

Poziom żółty powyżej 10 lat. Piłka żółta, kort pełnowymiarowy. Zawodnik jest gotowy do treningu i rywalizacji normalną piłką na dużym korcie.

NAUKA TENISA ZIEMNEGO DLA DZIECI i MŁODZIEŻY W WARSZAWIE

W ciągu roku szkolnego oferujemy lekcje tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży w Warszawie – grupowe.

Bardzo dobrym wyborem dla dzieci i młodzieży jest również nauka tenisa w grupie, która pozwoli spędzić czas w miłej atmosferze, a także mamy możliwość konfrontacji, rywalizacji z innymi na podobnym szczeblu wiekowym oraz tenisowym. Co niewątpliwie powinno dodać motywacji oraz zapału do dalszej pracy nad sukcesami.

Tworząc niewielkie grupy treningowe maksymalnie 6 osobowe, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych zajęć.

Nasze lekcje tenisa ziemnego są połączeniem tenisa z elementami treningów ogólnorozwojowych, wytrzymałościowych, które pomogą dzieciom ukształtować koordynację ruchową, poprawić kondycję, szybkość oraz ogólną sprawność. W konsekwencji taki wymiar treningów pozwoli zmaksymalizować potencjał naszych uczniów.

Nasze lekcje tenisa ziemnego prowadzone są przez doświadczoną kadrę, która posiada bogate doświadczenie zawodnicze, którym może podzielić się ze swoimi uczniami, co w konsekwencji może przyczynić się w przyszłości do osiągania sukcesów w tenisie ziemnym.

Nauka tenisa ziemnego w Queen’s Tenis Warszawa to najlepszy wybór dla dzieci i młodzieży, tylko u nas ciekawe zajęcia, innowacyjne metody nauczania, uporządkowany system szkolenia, a do tego najlepsi trenerzy.

Profesjonalna nauka tenisa dla dzieci w Warszawie. Dołącz do nas jeszcze dziś!

NAUKA TENISA ZIEMNEGO DLA DOROSŁYCH W WARSZAWIE

Nasza akademia prowadzi również naukę tenisa dla osób dorosłych w Warszawie. Zajmujemy się nauką tenisa ziemnego dorosłych na każdym poziomie zaawansowania – początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Oferujemy lekcje tenisa ziemnego grupowe. Nauczanie prowadzą doświadczeni oraz zaangażowani trenerzy QTW, którzy wykorzystując najlepsze metody treningowe pozwolą państwu osiągnąć zamierzone efekty.

Gorąco zachęcamy państwa do aktywnego spędzania czasu z rakietą bez względu na wiek. Nasze zajęcia skierowane są zarówno do kobiet i mężczyzn. Treningi tenisa ziemnego w QTW polecamy również wszystkim chcącym zadbać o dobrą formę i kondycję fizyczną. Osobom, które nie posiadają własnego sprzętu bezpłatnie udostępniamy rakiety.

Oferujemy grupowe treningi tenisa ziemnego to rewelacyjna forma treningu na każdym poziomie zaawansowania, nauka i doskonalenie techniki oraz taktyki głównie poprzez grę z innymi uczestnikami zajęć;  najbardziej ekonomiczna forma treningu, grupy dobrane pod względem poziomu zaawansowania, trening grupowy to dobra możliwość nawiązania nowych znajomości

Zapisz się już dziś na najlepsze lekcje tenisa dla dorosłych w Warszawie!

NAUKA TENISA ZIEMNEGO WARSZAWA DOROŚLI

PLAN ZAJĘĆ AKADEMII:

Zajęcia grupowe prowadzone są od poniedziałku do piątku z podziałem na wiek i poziom zaawansowania. Jest to tylko przykładowy plan zajęć. Z kolei pory zajęć indywidualnych są do państwa dowolnej dyspozycji w tygodniu, a także w weekendy. Zapraszamy na najlepszą naukę tenisa w Warszawie.

  BAZA I KADRA AKADEMII:

  Nauka oraz lekcje tenisa Akademii w Warszawie prowadzone są na:

   • Żoliborz – Kortach Spójnia Dolna przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Obiekt ten dysponuje 8 kortami ceglastymi otwartymi w sezonie letnim, w sezonnie jesienno-zimowym 7 kortami krytymi halą pneumatyczną.

  Nasza kadra to natomiast zespół QTW, wykwalifikowani instruktorzy oraz trenerzy, którzy na codzień prowadzą naukę tenisa w naszej Akademii.

  CENNIK AKADEMII:

  Podany cennik obowiązuje w sezonie 2023/2024. Czas trwania zajęć wynosi 1h – 60minut. Opłatę za lekcje i zajęcia należy uiścić do 10 dnia miesiąca z góry za każdy miesiąc przelewem na konto.

  Wpłaty należy dokonać przelewem na rachunek bankowy: 50 1140 2004 0000 3402 8085 5492

  W tytule proszę wpisać imię nazwisko uczestnika akademii oraz miesiąc za który jest wnoszona opłata.

  W przypadku opłaty za cały semestr – RABAT -5% !!!

  Więcej szczegółowych informacji na temat Akademii nauki tenisa w Warszawie pod numerem tel. +48 888 488 722 lub adresem e-mail: info@queensteniswarszawa.pl

  Wybierz najlepszą Akademie Tenisa Ziemnego w Warszawie!

   WE WRZEŚNIU ZAPRASZAMY NA PIERWSZE ZAJĘCIA POKAZOWE NAUKI TENISA W WARSZAWIE W TERMINIE 18-22.09.2023r. (KOSZT ZAJĘĆ POKAZOWYCH – 85,00 ZŁ PŁATNE GOTÓWKĄ U TRENERA).

  REGULARNE ZAJĘCIA AKADEMII ROZPOCZYNAJA SIĘ 25.09.2023r.

  NAUKA TENISA WARSZAWA KOSZULKI TENISOWE DLA DZIECI

  UBRANIA QTW DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

  NOWOŚĆ!!!

  Zapraszamy do zakupu ubrań firmowych Nike Queen’s Tenis Warszawa dla dzieci i młodzieży.

  W ofercie:

  • Czarna bluza Nike – 169,00 zł
  • Biała koszulka Nike – 99,00zł
  • Paski koszulka Nike – 99,00zł

  W celu dostępności oraz złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu u trenera prowadzącego lub e-mail: info@queensteniswarszawa.pl

  Płatność na nr konta: 50 1140 2004 0000 3402 8085 5492

  W tytule proszę wpisać imię nazwisko dziecka oraz produkt.

  (+48) 888 488 722

  Poniedziałek – Piątek 09:00 – 17:30

  info@queensteniswarszawa.pl

  Skontaktuj się wypełniając formularz

  Zacznij Nauką tenisa w Warszawie już dziś.

  Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta i jesteś zainteresowany lekcjami tenisa ziemnego z nami, zadzwoń lub wyślij wiadomość.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

  Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

  Zamknij