POZNAJ NAS

 Akademia Queen’s Tenis Warszawa to szereg ludzi, profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności, kwalifikacje do pracy w zawodzie instruktora lub trenera tenisa ziemnego. Ponadto nasza kadra to ogromni pasjonaci tenisa ziemnego, którzy już od pierwszych zajęć starają się swoim uczniom przekazywać pewny zespół wartości są to m.in. bezwzględny szacunek do przeciwnika, wysoka kultura osobista i chęć do pracy.  Dodatkowo staramy się zaszczepić w naszych podopiecznych pasję do tenisa ziemnego, staramy się pokazać, że tenis ziemny to sport wyjątkowy oraz niezwykły.

Nasz zespół to osoby odpowiednio doświadczone, przeszkolone, a także, posiadające duże sukcesy jako zawodnicy w tenisie ziemnym. Nasi instruktorzy to też osoby stale pracujące w swoim zawodzie mające na codzień stały kontakt z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Dodatkowo mogący się pochwalić uprawnieniami AWF, ale to także kierownicy i wychowawcy wypoczynków.

Ponadto mocno współpracujemy z Polskim Związkiem Tenisowym, uczestniczymy w konferencjach tenisowych w Polsce i zagranicą. Oczywiście, nasza kadra posiada uprawnienia honorowane przez PZT, przez co nasi instruktorzy mogą pochwalić się licencjami trenerskimi i instruktorskimi Polskiego Związku Tenisowego.

Nasza kadra miała możliwość zdobycia cennej nauki i wielkiego doświadczenia poprzez pobyty w najbardziej znanych Akademiach tenisowych na świecie są to chociażby Sanchez Casal w Barcelonie oraz Mouratoglou w Cannes.

Prowadzimy całoroczną sekcję tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz zawodników. Jesteśmy organizatorami wypoczynków dla dzieci i młodzieży – półkolonii oraz obozów tenisowych. Nasz program szkoleniowy obejmuje nauczanie na każdym poziomie zaawansowania w każdej grupie wiekowej. Nasza Akademia wyróżnia się przede wszystkim najwyższej klasy metodą kształcenia oraz wysoką jakością prowadzania zajęć. Zajęcia oraz treningi w QTW prowadzi wykwalifikowana kadra posiadająca uprawnienia trenerskie oraz instruktorskie, a także wieloletnie doświadczenie zawodnicze.

Akademia QTW funkcjonuje na obiekcie kortów Spójnia Dolna, które mogą się pochwalić obiektem z 8 kortami ziemnymi otwartymi, w sezonie jesienno-zimowym krytymi halą pneumatyczną, dobrym zapleczem sanitarnym, recepcja, domek klubowy, szatnie, pomieszczenia socjalne. Dodatkowo na terenie piękny zielony klimat tuż przy wiśle, infrasktura sportowa, centrum olimpijskie, w pobliżu także park przyrody, plac zabaw czy stadnina koni.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij