POZNAJ NAS

Prowadzimy całoroczną akademię tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz zawodników. Nasz program szkoleniowy obejmuje nauczanie na każdym poziomie zaawansowania w każdej grupie wiekowej. Nasza Akademia wyróżnia się przede wszystkim najwyższej klasy metodą kształcenia oraz wysoką jakością prowadzania zajęć. Zajęcia oraz treningi w QTW prowadzi wykwalifikowana kadra posiadająca uprawnienia trenerskie oraz instruktorskie, a także wieloletnie doświadczenie zawodnicze.

Akademia QTW funkcjonuje na obiekcie kortów Spójnia Dolna, które mogą się pochwalić obiektem z 8 kortami ziemnymi otwartymi, w sezonie jesienno-zimowym krytymi halą pneumatyczną, dobrym zapleczem sanitarnym, recepcja, domek klubowy, szatnie, pomieszczenia socjalne. Dodatkowo na terenie piękny zielony klimat tuż przy wiśle, infrasktura sportowa, centrum olimpijskie, w pobliżu także park przyrody, plac zabaw czy stadnina koni. Korzystamy także z obiektów Centrum Sportu Aktywna Warszawa (Korty Solec oraz Legia Warszawa) oraz Klubu Tenisowego Warszawianka.

Na rynku wyróżniamy się wyjątkowa ofertą opartą o lata doświadczenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, by każdy wypoczynek z Queen’s Tenis był niezapomnianym wspomnieniem dla Twojego dziecka.

Już od paru lat organizujemy obozy, półkolonie podczas dni wolnych od szkoły. Jeśli szukasz aktywnego wypoczynku dla Twojego dziecka, zależy Ci na polepszeniu umiejętności jego gry, bądź dopiero zamierza rozpoczać swoją przygodę z tenisem  – powinniście zapoznać się z naszą ofertą. 

Nasza kadra to doświadczeni kierownicy oraz wychowawcy wypoczynków, a także najlepsi instrukturzy i trenerzy tenisa w kraju. Posiadający doświadczenie oraz sukcesy zawodnicze w tenisie ziemnym. 

Nasze obozy tenisowe są wspaniałą okazją, aby Twoje dziecko spędziło wakacje aktywnie w przyjaznej, towarzyskiej atmosferze, budując kondycję, koordynację ruchową i siłę. Posiadamy sprawdzony harmonogram w którym nie ma czasu na nudę, a do tego autorski program nauczania, który przynosi spektakularne efekty!

Ponadto na naszych obozach i półkoloniach gwarantujemy miłą, przyjazną atmosferę oraz 100% bezpieczny wypoczynek.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij