POZNAJ NAS

 Queen’s Tenis Warszawa to szereg ludzi, profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności, kwalifikacje do pracy w zawodzie instruktora lub trenera tenisa ziemnego. Ponadto nasza kadra to ogromni pasjonaci tenisa ziemnego, którzy już od pierwszych zajęć starają się swoim uczniom przekazywać pewny zespół wartości są to m.in. bezwzględny szacunek do przeciwnika, wysoka kultura osobista i chęć do pracy.  Dodatkowo staramy się zaszczepić w naszych podopiecznych pasję do tenisa ziemnego, staramy się pokazać, że tenis ziemny to sport wyjątkowy oraz niezwykły.

Nasz zespół to osoby odpowiednio doświadczone, przeszkolone, a także, posiadające duże sukcesy jako zawodnicy w tenisie ziemnym. Nasi instruktorzy to też osoby stale pracujące w swoim zawodzie mające na codzień stały kontakt z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Dodatkowo mogący się pochwalić uprawnieniami AWF, ale to także kierownicy i wychowawcy wypoczynków.

Ponadto mocno współpracujemy z Polskim Związkiem Tenisowym, uczestniczymy w konferencjach tenisowych w Polsce i zagranicą. Oczywiście, nasza kadra posiada uprawnienia honorowane przez PZT, przez co nasi instruktorzy mogą pochwalić się licencjami trenerskimi i instruktorskimi Polskiego Związku Tenisowego.

Nasza kadra miała możliwość zdobycia cennej nauki i wielkiego doświadczenia poprzez pobyty w najbardziej znanych Akademiach tenisowych na świecie są to chociażby Sanchez Casal w Barcelonie, J.C Ferrero w Alicante oraz Mouratoglou we Francji.

Naszym głównym rodzajem działalności jest organizacja wypoczynków letnich dla dzieci i młodzieży tzw. półkolonii tenisowych na obiekcie kortów Spójnia Górna oraz Dolna, które mogą się pochwalić świetnym obiektem z 15 kortami ziemnymi otwartymi i krytymi oraz dobrym zapleczem sanitarnym recepcja, domek klubowy, szatnie, pomieszczenia socjalne. Dodatkowo na terenie piękny zielony klimat tuż przy wiśle, boiska treningowe, centrum olimpijskie czy stadnina koni.

Natomiast w ciągu roku szkolnego, nasi trenerzy prowadzą również zajęcia tenisa ziemnego indywidualne oraz grupowe dla dzieci i młodzieży, zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij