POZNAJ NAS

Queen’s Tenis Warszawa to szereg ludzi, profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności, kwalifikacje do pracy w zawodzie instruktora lub trenera tenisa ziemnego. Ponadto nasza kadra to ogromni pasjonaci tenisa ziemnego, którzy już od pierwszych zajęć starają się swoim uczniom przekazywać pewny zespół wartości są to m.in. bezwzględny szacunek do przeciwnika, wysoka kultura osobista, umiejętność radzenia sobie ze złymi emocjami po porażkach czy radzenia sobie z presją, ale najważniejsze staramy nauczyć chęci do pracy. To bardzo ważne, bowiem niewiele osób zdaje sobie sprawę, że sam talent to nie wszystko, a za każdym sukcesem stoi ogromna praca. Dodatkowo staramy się szerzyć w naszych podopiecznych pasję do tenisa ziemnego, staramy się pokazać, że tenis ziemny to sport wyjątkowy oraz niezwykły.

Nasz zespół to osoby odpowiednio doświadczone, przeszkolone, a także, posiadające duże sukcesy jako zawodnicy w tenisie ziemnym. Nasi instruktorzy to też osoby stale pracujące w swoim zawodzie mające na codzień stały kontakt z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Ponadto mocno współpracujemy z Polskim Związkiem Tenisowym, uczestniczymy w konferencjach tenisowych w Polsce i zagranicą. Oczywiście, nasza kadra posiada uprawnienia honorowane przez PZT, przez co nasi instruktorzy mogą pochwalić się licencjami trenerskimi i instruktorskimi Polskiego Związku Tenisowego.

Nasza kadra miała możliwość zdobycia cennej nauki i wielkiego doświadczenia poprzez pobyty w najbardziej znanych Akademiach tenisowych na świecie są to chociażby Sanchez Casal w Barcelonie, J.C Ferrero w Alicante oraz Mouratoglou we Francji.

Naszą ofertę kierujemy do dzieci i młodzieży, naukę mogą rozpocząć u nas dzieci od piątego roku życia. Nasza formuła treningowa pozwala nauczać dzieci nowoczesnej nauki tenisa ziemnego, do tego ćwiczenia ogólnorozwojowe, które bardzo pozytywnie wpływają na koordynację i sprawność dzieci. Z kolei dla dzieci powyżej 10 roku życia oferujemy również treningi indywidualne, jak i grupowe tenisa ziemnego prowadzone na najwyższym poziomie.

Ale równie gorąco zapraszamy osoby dorosłe. Osoby totalnie początkujace, średniozaawansowane czy zaawansowane. W zależności od potrzeb naszych adeptów jesteśmy w stanie dostosować tempo zajęć oraz rodzaj ćwiczeń do grupy, np. zajęcia cardio tenis podczas, których cała grupa treningowa pozostaje w ciągłym ruchu – taka forma aktywności jest świetna dla kobiet czy mężczyzn, którzy szukają nowych bodźców treningowych, a także chcą miło spędzić czas, spalić kalorie czy tkankę tłuszczową.

Oprócz tego zapraszamy osoby średniozaawansowane, które pod okiem naszej kadry poprawią swoją technikę, opracują taktykę czy poznają szczegółowe tajniki gry w tenisa ziemnego. Z kolei dla osób zaawansowanych służymy pomocą jako bardzo dobrzy, wymagający sparingpartnerzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij