ZAPISY TRENINGI TENISA SEZON 2019/20

ZAPISY TRENINGI TENISA SEZON 2019/20

Queen’s Tenis Warszawa prowadzi zapisy na całoroczne zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W sezonie 2019/20 będziemy mieli możliwość korzystania z obiektu Kortów tenisowych Spójnia Górna i Dolna przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2a, które łącznie posiadają 15 kortów ziemnych całorocznych.

Wszystkich chętnych, zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia tenisowe. Każdemu uczestnikowi zajęć bezpłatnie zapewniamy sprzęt, czyli rakietę do tenisa ziemnego. Wystarczy zatem tylko strój sportowy oraz obuwie sportowe.

Treningi grupowe tenisa ziemnego w sezonie 2019/20 rozpoczynają się 30 września 2019.

?

Dlaczego to właśnie naszą ofertę warto wybrać?

Queen’s Tenis Warszawa to miejsce, w którym tworzymy formułę treningową dla dzieci, młodzieży, ale także dla osób dorosłych.
 • Naszym głównym celem jest kształtowanie umiejętności tenisowych na każdym etapie poziomu zaawansowania oraz nauka prawidłowych wzorców ruchowych, przez co nasi adepci mogą nauczyć się grać poprawnie technicznie, ale i efektywnie.
 • Do każdego uczestnika zajęć podchodzimy indywidualnie, przez co możemy skupić się na nauce poprawnej techniki gry, która jest niezbędna do prawidłowego rozwoju tenisisty.
 • Treningi tenisa ziemnego są w naszej ofercie przez cały rok, a nasz projekt obejmuje naukę gry w tenisa ziemnego – dzieci, młodzież, dorosłych, grających amatorów, którzy mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz fachową pomoc z naszej strony.
 • Staramy się dobierać stopień trudności zajęć do stopnia zaawansowania grup czy pojedynczych osób. Nasze treningi to w głównej mierze tenis ziemny przeplatany elementami treningów ogólnorozwojowych i wytrzymałościowych.
 • Prowadzimy wszechstronne treningi kształtujące, również elementy cech motorycznych, które stosunkowo mocno ułatwiają grę w tenisa takie jak kondycja, równowaga, refleks, zręczność, koordynacja, szybkość oraz gibkość.
 • Podczas treningów indywidualnych nie tylko szczegółowo pracujemy nad techniką uderzeń, ale też mocno analizujemy taktyki gry w tenisa ziemnego.
 • Nasza oferta jest wszechstronna, zróżnicowana, ale także dostosowana do dzisiejszych standardów szkolenia. Przeplatamy różne schematy treningowe, aby uatrakcyjnić i uwydatnić każde zajęcia.
 • Nasza kadra to wykwalifikowani trenerzy, nie tylko z doświadczeniem zawodniczym, ale także pasjonaci tenisa.
 • Chcemy, aby nasi podopieczni mieli zapewniony wysoki poziom treningowy, a także pełen komfort w postaci wysokiej jakości sprzętu tenisowego czy odpowiednio przygotowanego kortu.
 • Zapewniamy także odpowiedni sprzęt na zajęcia tj. rakiety, piłki, siatki do mini tenisa, drabinki, pachołki, tzw. całe zaplecze trenerskie, przez co nasze profesjonalne treningi tenisa,  mocno odbiegają na tle konkurencji.
 • Aby uczestniczyć w naszych zajęciach wystarczy tylko odrobina chęci, strój oraz obuwie sportowe. Do zobaczenia na korcie! Vamos QTW!

CENNIK:

TRENING TENISA INDYWIDUALNY Koszt jednej godziny treningu tenisa indywidualnie z trenerem to koszt 85zł + cena za kort w zależności od pory dnia. W zależności od liczby zajęć w miesiącu należy wnieść opłatę.

TRENING TENISA W GRUPIE 2 OSOBOWEJ Koszt jednej godziny treningu tenisa w grupie 2 osobowej z trenerem to koszt 45zł od osoby + cena za kort w zależności od pory dnia dzielona przez 2 uczestników. W zależności od liczby zajęć w miesiącu należy wnieść opłatę.

TRENING TENISA W GRUPIE 4 OSOBOWEJ –  Koszt jednej godziny treningu tenisa w grupie 4 osobowej to koszt 50zł od osoby, opłata zawiera koszt trenera oraz wynajem kortu. W zależności od liczby zajęć w miesiącu należy wnieść opłatę. Przykładowo trening raz w tygodniu, (4 razy miesięcznie) – 50zł * 4 = 200zł miesięcznie

Uczestnictwo w zajęciach Queen’s Tenis Warszawa jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
W przypadku chęci rezygnacji z zajęć grupowych, prosimy o kontakt z trenerem prowadzącym zajęcia tenisa ziemnego.

Dane do wpłaty:

Queen’s Tenis Warszawa

Nr konta: 49 2360 0018 0107 0000 0047 8686

W tytule: Proszę wpisać imię nazwisko

6 + 4 =

ZAPISY TRENINGI TENISA SEZON 2019/20

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij