QUEEN’S TENNIS SCHOOLS to treningi tenisa dla dzieci poniżej 10 roku życia, prowadzone w szkołach, które odbywają się według systemu Tenis 10, aby dowiedzieć się o nim więcej wystarczy kliknąć tutaj.

Oznacza to, że wielkość pola gry i siatki, rodzaj piłek (a dokładnie wysokość na jaką się odbijają) oraz długość rakiet dostosowana jest do wieku oraz umiejętności zawodnika. W praktyce, oznacza to, że dzieci grają mniejszymi rakietami, na małych siatkach oraz zmniejszonym polu gry, po to aby gra i nauka była dla nich łatwiejsza i atrakcyjniejsza. Dzięki temu już 5-latki mogą rozpocząć swoją przygodę z tenisem!

Ponadto, podczas godzinnego treningu, dzieci nie tylko poznają podstawowe uderzenia na korcie, takie jak forehand i backhand, ale i wszechstronnie się rozwijają, trenując przy tym takie umiejętności, jak koordynacja, czy szybkość.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

  • zapewnimy Twojemu dziecku rakietę, piłki i kolorowe akcesoria do gry
  • zajęcia prowadzone w grupach dostosowanych do wieku i umiejętności Twojego dziecka
  • nasi Trenerzy posiadają licencje Polskiego Związku Tenisowego
  • zajęcia prowadzone są w szkołach w godzinach pozalekcyjnych
  • możliwość utworzenia wybranej grupy na specjalne życzenie klienta
  • zajęcia i treningi prowadzone są z reguły w grupach 4 osobowych, jednak istnieje możliwość odbycia zajęć indywidualnych, w grupie 2 osobowej lub grupie 6 osobowej

NASZE LOKALIZACJE:

ZSO 1 – ul. Aleja Kijowska 3

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki, piątki.

17:00 – 18:00 Grupy młodsze 6-8 lat

18: 00 – 19:00 Grupa starsze 8-10 lat

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij