SZKOLENIE ZAWODNICZE PRO

Szkolenie Zawodnicze PRO

DLA ZAWODNIKÓW W KATEGORIACH U12, U14, U16, U18.

ŚREDNIOZAAWANSOWANI ORAZ ZAAWANSOWANI.

Akademia Queen’s Tenis Warszawa oferuje pełne szkolenie zawodnicze pro dla dzieci i młodzieży w kategoriach U12, U14, U16, U18.

Program obejmuje 4×1,5h treningów tenisa ziemnego w grupie oraz 2x1h trening ogólnorozwojowy.

Dodatkowo w okresie wolnym od szkoły istnieje możliwość dostosowania bardziej natężonego programu tenis 2×1,5h dziennie oraz 1h trening ogólnorozwojowy wraz z całodziennym wyżywieniem.

Nasi trenerzy posiadają doświadczenie w pracy z zawodnikami. Przywiązujemy ogromną wagę do NAUKI PRAWIDŁOWEJ TECHNIKI TENISA ZIEMNEGO (błędne wzorce ruchowe w młodym wieku są bardzo ciężkie później do zmiany).

Wzykorzystujemy hiszpańską metodykę nauczania stosowaną w najlepszych Akademiach tenisowych m. in. Sanchez Casal w Barcelonie, a także Mouratoglou w Cannes, których wychowankami są najlepsi tenisiści na świecie. 

Bazujemy na dużej ilości kosza (regularność, regularność, regularność!) oraz grze na punkty. Treningi w małych grupach są bardzo dobrym wyborem dla lepszej rywalizacji. 

Treningi planujemy z wyprzedzeniem, dostosowując przy tym intensywność i tempo treningów w danym okresie.

Należy jednak pamiętać, że sam tenis to nie wszystko,  w młodym wieku bardzo ważny jest wszechstronny rozwój, a także TRENING OGÓLNOROZWOJOWY oraz TRENING MENTALNY pozwalający zawodnikowi zmaksymalizować swój potencjał. Oferujemy pomoc psychologa sportowego.

Szkolenie Zawodnicze PRO będzie prowadzone przez doświadczonych trenerów z Queen’s Tenis Warszawa, byłych zawodników, mogących się poszczycić wieloma sukcesami na arenie krajowej w turniejach PZT – WTK, OTK oraz arenie międzynarodowej – Tennis Europe oraz ITF. 

BAZA I KADRA SZKOLENIA ZAWODNICZEGO PRO:

Szkolenie Zawodnicze PRO Akademii QTW prowadzone są na:

    • Żoliborz – Kortach Spójnia Dolna przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Obiekt ten dysponuje 8 kortami ceglastymi otwartymi w sezonie letnim, w sezonnie jesienno-zimowym 7 kortami krytymi halą pneumatyczną. (Docelowa lokalizacja)
    • Żoliborz – Kortach Spójnia Górna przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Obiekt ten dysponuje 8 kortami ceglastymi stale krytymi konstrukcją halową w sezonie letnim oraz jessienno-zimowym.

Jeśli są państwo zainteresowani zajęciami w innej lokalizacji, prosimy o kontakt.

Nasza kadra to natomiast zespół QTW, wykwalifikowani instruktorzy oraz trenerzy, którzy na codzień prowadzą zajęcia w naszej Akademii.

CENNIK SZKOLENIA ZAWODNICZEGO PRO:

Podany cennik obowiązuje w sezonie 2022/2023. Czas trwania zajęć wynosi 1h – 60minut. Opłatę za lekcje i zajęcia należy uiścić do 10 dnia miesiąca z góry za każdy miesiąc przelewem na konto.

Opłata za lekcje tenisa z Trenerem wynosi 100,00 zł + kort dzielone przez liczbę uczestników razy liczba zajęć w miesiącu.

Opłata za zajęcia ogólnorozwojowe wynosi 150,00 zł + kort dzielone przez liczbę uczestników razy liczba zajęć w miesiącu.

Opłata za wyjazd z Trenerem na turniej wynosi 350,00 zł za dzień + koszt przejazdu oraz zakwaterowania na miejscu.

Wpłaty należy dokonać przelewem na rachunek bankowy: 50 1140 2004 0000 3402 8085 5492

W tytule proszę wpisać imię nazwisko uczestnika szkolenia zawodniczego PRO oraz miesiąc za który jest wnoszona opłata.

Więcej szczegółowych informacji na temat szkolenia zawodniczego PRO pod numerem tel. +48 888 488 722 lub adresem e-mail: info@queensteniswarszawa.pl

 (+48) 888 488 722

info@queensteniswarszawa.pl

Skontaktuj się wypełniając formularz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij