SZKOLENIE ZAWODNICZE PRO

Półkolonie PRO

STACJONARNY OBÓZ DLA DZIECI REGULARNIE GRAJĄCYCH

W tym roku przygotowaliśmy dla państwa totalną nowość dla wymagających graczy tenisowych – PÓŁKOLONIE PRO.

Jest to oferta dla dzieci i młodzieży:

  • w wieku 11-15 lat
  • którzy regularnie grają w tenisa ziemnego (min. 2x w tygodniu)
  • którzy uczestniczą w turniejach PZT, Tennis Europe, ITF lub mających taki zamiar.

W programie 2h tenis ziemny, 1h trening ogólnorozwojowy, trening mentalny, konsultacje zawodnicze, pełne 2 posiłki + 1, możliwość ułożenia oraz dostosowania indywidualnego planu dietetycznego. Cały dzień treningowy zaplanowany jest w godzinach 9:00 – 17:00.

Program PÓŁKOLONIE PRO będzie prowadzony, bądź koordynowany przez naszego head coacha Mikołaja Jezierskiego – byłego zawodnika PZT, Trenera Tenisa ITF Level 2. Wychowanek niegdyś top10 Juniora w Polsce, swoje doświadczenie zawodnicze oraz trenerskie zdobywał u najlepszych trenerów w Polsce oraz zagranicą. Swoje kwalifikacje podnosił w najbardziej rozpoznawanych akademiach tenisowych na świecie – Mouratoglou oraz Sanchez Casal – ukończony kurs trenerski. Współpracował z wieloma zawodnikami PZT. W zawodzie trenera tenisa już przeszło od paru lat. Prywatnie pasjonat tenisa ziemnego.

Terminy obozów PRO:
1 TERMIN:  28 – 02 lipiec 2021
2 TERMIN:  05 – 09 lipiec 2021
3 TERMIN:  12 – 16 lipiec 2021
4 TERMIN:  19 – 23 lipiec 2021
5 TERMIN:  26 – 30 lipiec 2021
6 TERMIN: 02 – 06 sierpień 2021
7 TERMIN: 09 – 13 sierpień 2021
8 TERMIN: 16 – 20 sierpień 2021
9 TERMIN: 23 – 27 sierpień 2021

Warunki: min. 4 uczestników obozu

koszt 1299,00zł / 5 dni

Dodatkowe informacje::

Obóz PRO organizowany jest na obiekcie Spójnia ul. Wybrzeże Gdyńskie 2. Treningi będą prowadzone głównie na kortach KS Spójnia Dolna – korty otwarte, natomiast w przypadku złych warunków atmosferycznych treningi będą odbywać się na KS Spójnia Górna – kortach krytych. Zbiórka rano jest zawsze przy kortach KS Spójnia Dolna – CT Tenisowe Prestige. Więcej informacji telefonicznie +48796728693 lub mailowo: info@queensteniswarszawa.pl

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

POSTAW NA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!

Płatność Bonami Turystycznymi:

Informujemy, że my także akceptujemy płatność bonami turystycznymi, aby dowiedzieć się więcej, jak aktywować bon, zapraszamy na stronę https://bonturystyczny.polska.travel/

Osoby, które będą posiadały już kod płatności, bardzo prosimy o kontakt e-mail: info@queensteniswarszawa.pl  bądź tel. +48 796 728 693.

ZAPISZ SIĘ NA OBÓZ JUŻ TERAZ

Zapisy i informacje na półkolonie:

Bardzo prosimy do zapisu dzieci na półkolonie o korzystania z formularza powyżej.

Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników półkolonii pro z Queen’s Tenis Warszawa jest wpłata w wysokości 1299,00zł.

Więcej szczegółowych informacji na temat półkolonii pod numerem tel. +48 796 728 693 lub adresem e-mail: info@queensteniswarszawa.pl

Zapraszamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą z nami, zadzwoń lub wyślij wiadomość.

SZKOLENIE ZAWODNICZE PRO

Akademia Queen’s Tenis Warszawa oferuje program szkolenie zawodnicze dla dzieci i młodzieży, którzy chcieliby w przyszłości zostać zawodowymi graczami tenisa ziemnego. Oferujemy możliwość rozpoczęcia specjalnego nauczania, które pozwoli z sukcesami uczestniczyć w turniejach na arenie krajowej oraz międzynarodowej. W Queen’s Tenis Warszawa staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby nasi podopieczni mieli jak najlepsze warunki do pracy i mogli osiągnąć zamierzony cel.

Metodyka szkoleniowa w QTW została zaczerpnięta z najlepszych Akademii tenisowych m.in Sanchez Casal w Barcelonie oraz Mouratoglou w Cannes, których wychowankami są najlepsi tenisiści na świecie.

Nasi trenerzy posiadają olbrzymie doświadczenie w pracy z zawodnikami. Z racji tego, że sami byli zawodnikami, wiedzą z jakimi trudnościami oraz z jakimi problemami muszą się uporać gracze. Potrafią wyłapać najmniejsze błędy w technice oraz elementy nad którymi dana osoba musi popracować, jednocześnie nie zaniedbując przy tym innych elementów treningu. Umieją ułożyć zawodnikowi jego styl gry oraz pokazać mu jego dobre strony, na których powinien oprzeć swoją grę. Wiedzą także, jak dostosowywać intensywność i tempo treningów w danym okresie. Na każdym kroku starają się motywować i wspierać swoich podopiecznych do jeszcze większej pracy nad sobą, poniewaź jak sami twierdzą „Tenis to ciągła walka”. Walka o każdą piłkę, punkt, gema, seta, mecz, ranking, sukces…

Należy jednak pamiętać, że sam tenis to nie wszystko,  w młodym wieku bardzo ważny jest wszechstronny rozwój, a także trening ogólnorozwojowy oraz trening mentalny pozwalający zawodnikowi zmaksymalizować swój potencjał. 

Nasi trenerzy to także osoby posiadający wiedzę oraz doświadczenie w zakresie: treningu siłowego, przygotowania motorycznego oraz kondycyjnego,

Trening ogólnorozwojowy to nieodłączny element każdego profesjonalnego tenisisty. Jest on bardzo ważny, ponieważ wzmacnia nasze ciało, poprawia kondycję, sprawność, koordynację ruchową, ale przede wszystkim chroni nas przed kontuzjami. Najczęstszą przyczyną kontuzji u tenisistów jest brak wypracowania odpowiedniego ciała, który jest w stanie znieść duże natężenie treningowe, czyli reasumując brak lub niedostateczny trening ogólnorozwojowy. Istotną sprawą zatem jest przekonanie młodych sportowców i ich rodziców do tego, jak ważnym elementem w procesie szkolenia są ćwiczenia ogólnorozjowowe.

Wyczynowe uprawianie sportu niesie ze sobą większe wystąpienie kontuzji, należy zaznaczyć, że tenis ziemny, który jest sportem asymetrycznym i w bardzo młodym w wieku wymaga opanowania skomplikowanej techniki gry, każdy zawodnik potrzebuje systematycznej, stabilnej i ukierunkowanej pracy nad swoim rozwojem fizycznym.

Tenis ziemny to piękny sport na całe życie, żeby jednak móc się w nim pełni cieszyć, trzeba zadbać o harmonijny i wszechstronny rozwój już na początku kariery, aby uniknąć ryzyka wystąpienia kontuzji hamujących rozwój tenisisty.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij