Zapraszamy do zapisów na nasze treningi opracowane przez nasz TEAM Queen’s Tenis Warszawa ⚡️
 
Tylko u nas TRENINGI:
CARDIO
BASIC
CLUB
PRO
 
Szukasz nowej formy aktywności, intensywnych zajęć, a do tego możesz nauczyć się grać w tenisa? Wybierz program Cardio ????
 
Z kolei jeśli szukasz zajęć bardziej specjalistycznych w formie technicznej, również przeplatanych ćwiczeniami ogólnorozwojowymi ????‍♀️ w zależności od stopniu zaawansowania wybierz program BASIC lub program CLUB ????
 
Natomiast, jeśli jesteś osobą zaawansowaną, szukasz nowych bodźców treningowych, możliwości rozgrywania punktów, a może chciałbyś poprawić technikę czy taktykę gry – wybierz program PRO ????
 
Najlepsze treningi tenisa dla kobiet i mężczyzn w Warszawie. ????
 
A ty jaki program wybierasz
 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij