PÓŁKOLONIE WARSZAWA

DLACZEGO TO WŁAŚNIE NASZĄ OFERTĘ WARTO WYBRAĆ?

Półkolonie Warszawa

Przede wszystkim na naszych półkoloniach gwarantujemy mile spędzony czas, niezapomniane atrakcje oraz przede wszystkim brak czasu na nudę!

Każdy dzień podczas pięciodniowych turnusów jest doskonale zaplanowany przez naszą doświadczoną kadrę wychowawców półkolonii, którzy ze szczególną starannością dbają o ciekawy, interesujący program, ale także o bezpieczeństwo dzieci.

W każdym tygodniu dzieci i młodzież dzielone są na grupy pod względem wiekowym oraz umiejętności gry w tenisa, przez co początkujący mają okazję poznać nasz autorski program nauczania, a z kolei bardziej zaawansowany podszkolić swoje umiejętności. Oprócz tego na naszych półkoloniach warszawa z Queen’s Tenis codziennie dbamy o ciekawe, różnorodne treningi ogólnorozwojowe, które pozwolą poprawić sprawność oraz koordynację naszych młodych sportowców. Dodatkowo codziennie rozgrywamy turnieje z gier zespołowych są to m.in unihokej, siatkówka, koszykówka, piłka nożna oraz konkurs sprawnościowy.

Ważnym punktem naszych półkolonii w Warszawie są też atrakcje, bowiem w każdym tygodniu zaplanowane jest wyjście na:

  • Park Wodny Warszawianka przy ul. Merliniego 4
  • Hangar 646 przy ul. Dalanowskiej 29
  • Kino Cinema City w CH Arkadia
  • Kręgielnia Spin City przy ul. Powstańców Śląskich 126A

Oprócz tego w każdym tygodniu zawsze wybieramy się na lodową rozkosz do Good Lood w Galerii Młociny, a w ostatnim dniu turnusu zamiast cateringu wspólne wyjście na Pizzę 🙂

Zapewnij Twojemu dziecku najlepsze półkolonie Warszawa z Queen’s Tenis!

Więcej informacji na stronie:

#qtw#queensteniswarszawa#polkolonie#polkoloniewarszawa#polkoloniewwarszawie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij