PÓŁKOLONIE TENISOWE WARSZAWA Z QUEEN’S TENIS CZY SIĘ ODBĘDĄ?

Zapewne wiele z państwa zastanawia się, jak będzie wyglądać proces odmrażania gospodarki w związku z koronawirusem, a także czy turystyka będzie w tym roku funkcjonować normalnie.

Na ten moment nie ma jeszcze jednoznacznych zastrzeżeń w związku z organizowaniem obozów, kolonii czy półkolonii❗

Jednak jesteśmy pełni nadzieji, że półkolonie tenisowe 🎾, również w tym roku się odbędą 🙂, ponieważ już od jutra 6 maja rozpocznie się proces otwierania przedszkoli oraz żłobków. Natomiast pod koniec maja mają zostać uruchomione także szkoły.

Natomiast 28 czerwca mają zostać wznowione turnieje tenisowe PZT, również wśród dzieci i młodzieży.

Wszelkie informacje będą na bieżąco aktualizowane na naszej stronie oraz w kanałach społecznościowych. Bądźcie z nami! 😉

Więcej informacji:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij