OBOZY TENISOWE

Obóz przygodowy tenisowy organizowany przez Queen’s Tenis to świetny wybór dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Tylko u nas obóz przygodowo tenisowy najwyższej klasy w przystępnej cenie, należy zaznaczyć, że wypoczynek jest organizowany w duchu sportowym, ale nie zabraknie na nim także innych atrakcji. Obóz organizowany jest w wysokiej klasy ośrodku sportowym w samym centrum Łeby. Basen otwarty, sale do ćwiczeń, boisko do siatki plażowej. Kolejnym plusem nowoczesnego ośrodka jest wysokiej klasy zakwaterowanie oraz bardzo dobre pełne wyżywienie. Kompleks jest obiektem strzeżonym oraz monitorowanym, przez co bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest cały czas pod ścisłą kontrolą.

W programie przewidziana jest codzienna 1,5h nauka tenia ziemnego. Treningi tenisa będą prowadzone na 2 poziomach zaawansowania: początkujący, średniozaawansowani. Nasz autorski specjalny program tenisowy jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, które nigdy nie miały styczności z tenisem oraz dla dzieci i młodzieży bardziej zaawansowanej. Zajęcia tenisa będą odbywać się w grupie w zależności od poziomu zaawansowania (max 6 osób na 1 korcie). Treningi młodych adeptów tenisa ziemnego będą prowadzone wg specjalnego programu TENIS10 i PLAY+STAY. Z kolei nieco bardziej zaawansowani będą mieli możliwość pod okiem doświadczonej kadry poprawić uderzenia oraz technikę gry.

W pozostałym czasie duża dawka sportu – codzienny poranny rozruch, treningi ogólnorozwojowe, gry sportowe i zespołowe m.in. siatkówka plażowa, piłka nożna, koszykówka, badminton, siłownia dla uczestników powyżej 13 roku życia pod opieką instruktora, a do tego całodzienny otwarty basen dla dzieci i młodzieży z ośrodka pod okiem ratownika.

Oprócz tego w programie codziennie wyjścia na PAINTBALL, LABIRYNT, ILLUZEUM, MUZEUM MOTYLI, GOKARTY, PARK DINOZAURÓW oraz SEA PARK SARBSK. Ze względu na bliskość ośrodka w centrum Łeby codziennie wyjścia na plaże i miasto. Wieczorami projekcja filmów, karaoke, ognisko lub inne zabawy integracyjne.

Ostatniego dnia obozu turniej uczestników wypoczynku. Najlepszy obóz tenisowy tylko z Queen’s Tenis Warszawa!

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij