PÓŁKOLONIE WARSZAWA

Z QUEENS TENIS LATO 2020

Dlaczego właśnie Półkolonie Warszawa z Queen’s Tenis?

Półkolonie Warszawa z Queen’s Tenis to dobry wybór dla wszystkich rodziców, którzy pragną zapewnić swoim pociechom miły i aktywny wypoczynek. Oferta półkolonii warszawa przeznaczona jest do wszystkich dzieci w wieku 5-15 lat, dla osób, które nigdy nie grały w tenisa, a także dla bardziej zaawansowanych.

Obozy stacjonarne pod firmą półkolonie warszawa to z pewnością dobry wybór dla wszystkich dzieci, które nie wyjeżdzają po za dom rodzinny, a spędzają wakacje na miejscu. Dodatkowo kolejnym atutem jest, że półkolonie warszawa organizowane są przez całe wakacje, a organizator zaplanował, aż 9 turnusów.

Półkolonie warszawa z queen’s tenis to z pewnością firma, której można zaufać. Firma posiada wykształconą oraz kompetentną kadrę instruktorską, która posiada uprawnienia do prowadzenia półkolonii w Warszawie, oczywiście półkolonie warszawa są zgłaszane także do kuratorium.

Ponadto bardzo ciekawy oraz pełny akcji, wrażeń program, oprócz treningów tenisa ziemnego, gry zespołowe, treningi ogólnorozwojowe, konkurs sprawnościowy. Turniej na koniec turnusu półkolonii w Warszawie, a także niezapomniane wyjścia do kina, kręgle, aquaparku czy parku trampolin.

Dodatkowo jest to bardzo dobra opcja dla rodziców pracujących, gdyż półkolonie warszawa trwają od godziny 8:00 do 17:00.

Dobre wyżywienie, profesjonalny catering, a także świetny obiekt KS Spójnia z infrastrukturą sportową, a także bardzo dobrym zapleczem sanitarnym.

Jednym słowem Półkolonie Warszawa z Queen’s Tenis to wyśmienity wybór dla wszystkich dzieci i młodzieży ze stolicy.

Najlepsze półkolonie Warszawa z Queen’s Tenis

#qtw #queensteniswarszawa #polkolonie #polkoloniewarszawa #polkoloniewwarszawie #oboz

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij