O NAS

Jesteśmy nową szkołą tenisą w Warszawie, która zdobyła uznanie i cieszy się pochlebnymi recenzjami. Nasi instruktorzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz zawodnikami PZT. Współpracujemy z najlepszymi trenerami, również s poza kraju. Czynnie bierzemy udział w polskim życiu tenisowym uczęszczając na konferencje tenisowe w Polsce oraz zagranicą.

Stosujemy sprawdzone metody treningowe takie jak: „Tenis10”, „Play + Stay”, „Tenis Xpress”. Nasze technik kształcenia przynoszą świetne efekty, niezależnie od wieku. Swoją przygodę z tenisem może rozpocząć u nas każdy, a szczególnie dzieci, już nawet od 5 roku życia.. Nasza oferta skierowana jest również do dorosłych, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tenisem od zera, ale również do tych, którzy chcą poprawić swoją grę.

Twierdzimy, że t enis to rewelacyjna przygoda, staramy się pokazać, że gra może być bardzo ciekawa, intrygująca, a dodatkowo chcielibyśmy, aby Państwo tak jak My pokochali ten sport. Bardzo chcielibysmy też utworzyć grupę zawodniczą, która wspólnie mogłaby trenować, jeździć razem po turniejach, a z czasem odnosić sukcesy.

GDZIE GRAMY?

Preferowaną przez nas lokalizacją są korty Silva Sport ul. Puławska 531.

Jednak, jeśli są państwo zainteresowani inną lokalizacją zapraszamy również do kontaktu.

 

Silva Sport

ul. Puławska 531 02-844 Warszawa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij