LEKCJE TENISA WARSZAWA Z QUEEN'S TENIS

Lekcje Tenisa Warszawa z Queen’s Tenis

 

Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, dorosłych oraz zawodników na treningi tenisa ziemnego w Queen’s Tenis Warszawa. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla państwa lekcje indywidualne oraz w grupie.

Lekcje tenisa Warszawa w Queen’s Tenis prowadzą wykwalifikowani trenerzy, którzy są pasjonatami tenisa ziemnego, staramy się szerzyć oraz zaszczepiać w naszych uczniach miłość do gry w tenisa ziemnego.

Nasze treningi prowadzone są wg naszej specjalnej formuły treningowej, przez co zajęcia są bardziej efektywne, wydajne, a przy okazji ciekawe.

Tylko w naszej akademii tenisowej w Warszawie najlepsze lekcje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

LEKCJE TENISA WARSZAWA DLA DZIECI

Queen’s Tenis Warszawa prowadzi całoroczne lekcje tenisa dla dzieci.

Naukę rozpocząć mogą u nas już nawet 5 latki, które poznają tenis w miłej, kolorowej oprawie. Realizujemy program Polskiego Związku Tenisowego „Tenis10”, aby dowiedzieć się o nim więcej wystarczy kliknąć tutaj, a także „Play + Stay”, a tutaj.

Oferujemy treningi tenisa indywidualne oraz grupowe. Jesteśmy zdania, że lepszym wyborem dla najmłodszych są treningi tenisa w grupie, które pozwolą spędzić czas w miłej atmosferze, a obecność innych dzieci, rywalizacja, pozwolą zachęcić do większej pracy, a przy tym uzyskać jeszcze lepsze efekty. Co najważniejsze przywiązujemy ogromną uwagę do nauki prawidłowej techniki gry w tenisa ziemnego, która jest niezbędna do prawidłowego, harmonijnego rozwoju naszego tenisisty. Nasze treningi tenisa ziemnego są połączeniem tenisa z elementami treningów ogólnorozwojowych, wytrzymałościowych, które pomogą dzieciom ukształtować koordynację ruchową, poprawić kondycję, szybkość oraz ogólną sprawność. W konsekwencji taki wymiar treningów pozwoli zmaksymalizować potencjał naszych uczniów, gdyż tenis to sport ogromnie złożony na wiele cech.

Model kształcenia, jaki wykorzystujemy w metodyce nauczania tenisa w naszym klubie został zaczerpnięty z najlepszych Akademii tenisowych m. in. Sanchez Casal w Barcelonie czy Juana Carlosa Ferrero w Alicante, z którym mieliśmy okazję się bezpośrednio zetknąć, a o zaletach tego systemu przekonać się na własnej skórze.

LEKCJE TENISA WARSZAWA DLA MŁODZIEŻY

Queen’s Tenis Warszawa prowadzi całoroczne lekcje tenisa dla dzieci powyżej 10 roku życia i młodzieży.

Także w tym przypadku oferujemy treningi tenisa indywidualne oraz grupowe.

Uważamy, że zarówno jeden jak i drugi typ zajęć jest niezbędny w procesie tenisowego rozwoju przy kształtowania profilu każdego gracza. Obie formy przeplatane ze sobą dają wymierne korzyści, gdyż grając indywidualnie doskonalimy technikę, płynność, automatyzację gry, osobisty styl oraz kierunek taktyczny, natomiast grając w grupie mamy możliwość konfrontacji, rywalizacji z innymi na podobnym szczeblu wiekowym oraz tenisowym. Co niewątpliwie dodaje motywacji, zapału do dalszej pracy nad sukcesami.

Tworząc niewielkie grupy treningowe, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość naszych zajęć, a nie na ilość.

Nasze treningi tenisa ziemnego prowadzone są przez doświadczoną kadrę, która posiada bogate doświadczenie zawodnicze, którym może podzielić się ze swoimi uczniami, co w konsekwencji może przyczynić się do osiągania sukcesów sportowych w zakresie tenisa ziemnego przez naszych adeptów.

Treningi tenisa ziemnego w Queen’s Tenis Warszawa to najlepszy wybór dla dzieci i młodzieży, tylko u nas ciekawe zajęcia, innowacyjne metody nauczania, uporządkowany system szkolenia, a do tego najlepsi trenerzy. Dołącz do nas!

LEKCJE TENISA WARSZAWA DLA DOROSŁYCH

Queen’s Tenis Warszawa prowadzi całoroczne lekcje tenisa dla dorosłych.

Nasza oferta skierowana jest do osób całkowicie początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Oferujemy treningi tenisa ziemnego indywidualne lub grupowe. Nasze zajęcia skierowane są oczywiście do kobiet i mężczyzn.

Specjalnie dla państwa opracowaliśmy specjalne programy treningowe dla zajęć grupowych:

PROGRAM CARDIO – program, w którym oczywiście oprócz tenisa ziemnego jest mnóstwo ćwiczeń ogólnorozwojowych, sprawnościowych i wytrzymałościowych. Głównym celem treningów jest to, żeby wszyscy uczestnicy zajęć byli w ciągłym ruchu, przez co mogą liczyć na stały wydatek energetyczny, co skutkuje przyspieszeniem metabolizmu oraz spaleniem większej liczby kalorii niż na tradycyjnym modelu treningu. Energiczne zajęcia dla kobiet oraz mężczyzn, którzy szukają aktywności fizycznej, a dodatkowo prowadzone grupowo, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę by uzyskać większą motywacją do treningów czy też walki o lepszą sylwetkę.

PROGRAM BASIC – program dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem ziemnym. Głównym celem tego programu jest nauka poprawnej techniki uderzeń tenisa. Uczestnicy stopniowo poznają poszczególne uderzenia, stale je doskonalą, poznają system punktacji tenisowej, a w końcowej fazie programu zaczynają prowadzić wymiany oraz grę na punkty. Oprócz zajęć tenisowych wplatane są ćwiczenia ogólnorozwojowe, która pozwolą poprawić naszym uczniom koordynację ruchową, kondycję, motorykę oraz sprawność, co w konsekwencji przyniesie lepszy skutek w nauki gry tenisa ziemnego. Oczywiście w tym wypadku intensywność treningowa jest mniejsza, niż w programie CARDIO, jednak również przy tej formie treningowej nasi instruktorzy dbają o to, aby treningi były prowadzone w odpowiednim tempie i natężeniem treningowym.

PROGRAM CLUB – program dla osób średniozaawansowanych, które znają już podstawowe uderzenia oraz potrafią prowadzić, chociażby minimalne wymiany. W tym programie skupiamy się przede wszystkim na ciągłym poprawianiu regularności oraz celności uderzeń, co w konsekwencji podniesie nasz poziom tenisowy. Oczywiście i w tym wypadku nasi instruktorzy ciągle czuwają nad państwa techniką uderzeń, a do tego mocno dbają o różnorodność modeli oraz systemów treningowych. W końcowej fazie zajęć uczestnicy prowadzą różne gry tenisowe.

PROGRAM PRO – program dla osób zaawansowanych, które grają w tenisa na przyzwoitym poziomie, a chciałyby regularnie potrenować czy pograć, również z osobami dobrze grającymi. Na tym modelu treningowym przeważającą wersją treningu jest rozmaite rozgrywanie punktów w najróżniejszych konfiguracjach, dodatkowo bardzo często instruktor także może dołączyć do tego rodzaju zajęć, a uczestnicy nich, podjąć z nim rywalizację. Dodatkowo na tym rodzaju treningów omawiane są taktyki oraz tajniki tenisa ziemnego. Bardzo dobry program dla byłych zawodników, dobrze grających amatorów czy osób grających regularnie w różnych ligach tenisowych.

Oczywiście w przypadku zajęć indywidualnych – treningi są prowadzone według naszych wytycznych, ale mogą również być dostosowane oraz dopasowane na specjalne życzenie klienta.

?

Dlaczego warto wybrać Lekcje Tenisa Warszawa z Queen’s Tenis?

Poniżej opinie naszych podpiecznych uczęszczających na zajęcia tenisa ziemnego w Queen’s Tenis Warszawa.

Wybrałam zajęcia w formie cardio tenis, mega fajne treningi, opróćz nauki gry w tenisa, duża intensywność treningu, można się sporo nabiegać, a przy okazji nauczyć grać w tenisa 🙂

Wiktoria, lat 23

Świetnie zajęcia dla dzieci i młodzieży. Widać, że trenerzy kochają swoją pracę, przywiązując ogromną wagę do nauki prawidłowej techniki, do tego zajęcia ciekawe oraz mocno zróżnicowane. Serdecznie polecam innym rodzicom Queen’s Tenis Warszawa!

Marek, lat 38

W tenisa gram już trochę lat, ale długo nie mogłem podnieść swojego poziomu gry, dopiero na treningach z Trenerem Mikołajem udało mi się poprawić technikę uderzeń oraz taktykę rozgrywania punktów. Szczerze polecam!

Tomasz, lat 52

LEKCJE TENISA WARSZAWA Z QUEEN'S TENIS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji

Cookies to mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.

Zamknij